Новини Рівного - Rivne Media

Австрія хоче інвестувати у Рівненщину (ФОТО)

Рівненщину відвідали Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппелер та Почесний консул в Західній Україні Маркіян Мальський. Повідомляє Рівненська ОДА. 

З метою налагодження партнерських відносин дипломати зустрілися із головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком та першим заступником голови облради Сергієм Свисталюком.

«Ми маємо на меті довідатися, які галузі є привабливі для австрійських інвесторів. Адже нещодавно дізналися, що на Рівненщині немає наших підприємств, які розвивають тут бізнес. Тож прагнемо отримати інформацію про позитивні моменти регіонального розвитку та з якими викликами ви зустрічаєтеся», - зазначила Герміне Поппелер.

Як  зауважив голова ОДА, Рівненська область активно розвивається та співпрацює, зокрема, у лісовому та сільському господарствах. А також є цікава з точки зору логістики, передусім, міжнародного автодорожнього сполучення та наявності працюючого аеропорту.

«На Рівненщині є іноземні компанії, які інвестують в нашу область. І те, що вони продовжують працювати та збільшувати потужності на теренах нашого краю говорить про комфортний інвестиційний клімат. Ми зацікавлені в розвитку на нашій території як українського, так і іноземного бізнесу», - розповів керівник області.

В свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол відзначила, що у австрійських сільгосппідприємств є зацікавленість у взаємовигідному розвитку аграрного сектору. Їх спеціалізація – виробництво сільськогосподарської техніки та вирощування свійських тварин.

Тож в подальшому сторони домовилися про співпрацю із залученням торгово-промислової палати та участю у заходах інвестиційного характеру.

Читати також