Димова завіса, вилучення та незабитий пенальті: як рівненський "Верес" переміг у дербі

У матчі 13-го туру Першої ліги рівненський "Верес" переграв луцьку "Волинь" з рахунком 2:0. У першому таймі після навісу з кутового м'яч у свої ворота зрізав гравець лучан Сімінін, а у другому таймі перевагу господарів подвоїв Мірошник.

З середини першого тайму "Волинь" грала у меншості: арбітр показав Рябову другу жовту картку за небезпечну гру проти Дахновського.

У другому таймі інтригу у матчі міг відновити Протасов, однак волинянин не зміг переграти Когута з пенальті.

Окрім самого матчу вистачало навколофутбольних моментів, адже команди здавна є принциповими суперниками. Фанати "Волині" в кінцівці поєдинку закидали поле фаєрами, тому арбітру тимчасово довелося призупинити гру.

У турнірній таблиці "Верес" зрівнявся з "Волинню" за очками - наразі в обох команд їх по 21, однак рівняни розташовуються вище за рахунок кращої різниці забитих та пропущених голів. Зараз "Верес" знаходиться на 3 місці у турнірній таблиці.

Наступний матч підопічні Юрія Вірта проведуть у Краматорську проти тамтешнього "Авангарда".