Легкоатлетки з Рівненщини стали призерками Чемпіонату України

З 28 по 30 вересня у Харкові проходив чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших.

Участь у змаганнях взяло шістсот сорок двоє спортсменів з 24 областей України. Команда Рівненської області у підсумку посіла десяте залікове місце.

Вихованці Костопільського ліцею-інтернату також брали участь у цих змаганнях та стали призерами чемпіонату.

Зокрема, Яна Боровець виборола дві срібні нагороди: у бігу на 3000м посіла друге місце з результатом - 10:44.25 та другою фінішувала у бігу на 1500м

( 4:43.96).

Бронзову нагороду у стрибках у довжину здобула Катерина Дмитренко, її результат 5м 42 см.

За крок до медалі залишився Юрій Ткачук у бігу на 1500м з результатом 4:16.14 перетнув лінію фінішу четвертим. З п’ятим результатом закінчила вступ у метанні списа Ольга Мосійчук, її результат 37м 35см. Сьомий результат у стрибках у довжину ( 6м 38см) показав Віталій Барук. Восьмою у бігу на 800м ( 2:26.92) та дев’ятою у бігу на 1500м закінчила виступ Уляна Рачинська. У стрибках у довжину з результатом 6м 21 см посів одинадцяте місце Тарас Товкач та дванадцяті залікові місця у метання списа у Аліни Тарар ( 29м 01 см) та Олександра Кашевича ( 45м 490см).

Підготували спортсменів до змагань у чемпіонаті тренери: Дітлашки Петро та Валерій, Янчук Степан, Кожарко Світлана та Шама Микола Борисовича.