Новини Рівного - Rivne Media

Підпалили автомобіль, аби замести сліди: минулої ночі на Рівненщині виявили крадіїв лісу

У ніч з 6 на 7 липня 2019 року працівники лісової охорони Сморжівського лісництва виявили невідомих осіб, які вчинили самовільну порубку сироростучих дерев породи дуб звичайний у 31 кварталі Сморжівського лісництва та завантажували незаконно добуту деревину у вантажний автомобіль марки "Фольцваген" на іноземній реєстрації. Про це було повідомлено працівників поліції та керівництво лісгоспу.

Завантажити всю лісопродукцію зловмисники не встигли, так як помітили працівників лісництва та вивантажили із автомобіля чотири однометрові колоди. Після цього - вирушили даним авто дорогою в сторону виїзду із лісового масиву, де наїхавши на перешкоду - "кішку", пробили колесо і припинили рух. Закривши авто зловмисники втекли з місця події. Обстеживши лісовий масив, лісовою охороною було виявлено зрізаними шість дерев дуба звичайного.

Прибувши на місце події, працівники поліції описали місце події, автомобіль зловмисників та спільно із працівниками лісової охорони залишилися на нічне чергування. 7 липня, приблизно о 14:30, робітниками Сморжівського лісництва, які готували незаконно добуту деревину до вивезення на нижній склад підприємства для зберігання, було помічено невідомого чоловіка, який рухався від місця, де знаходився автомобіль "Фольцваген". після чого пролунав вибух. Прибувши на місце вибуху, було виявлено, що даний автомобіль підпалили. Про що знову було повідомлено працівників поліції. Тривають слідчі дії.

Повідомляє ДП "Клеванський лісгосп"

Читати також