Спортсмени з Рівненщини зібрали призові місця на чемпіонаті України

У Мукачево  відбувся зимовий Чемпіонат України  з легкоатлетичних метань серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Серед учасників – вихованці Костопільського ліцею-інтернату фізичної культури і спорту.

За підсумками змагань, золотим переможцем у метанні списа серед молоді став Олександр Козубський, який показав найкращий результат  – 73 м 18 см. П’яте місце виборов Володимир Огороднік (57м 22см).

Серед дорослих, друге місце посів Микола Шама (71м 08см), четверте – Дмитро Шеремет (67м 80см).

Серед юніорів, четверте місце виборов Олег Трофимчук (55м 45см), шосте – Тетяна Мороз ( 37м 11см), восьме – Олег Фінгерт ( 47м 11см).

Серед юнаків та дівчат переможницею стала  Ольга Мосійчук (35м 93см). Сьоме місце здобув Іван Лавор (41м 43см), десяте –Тарас Кухарчук (33м 82см), а дванадцяте залікове місце виборола Аліна Тарар (26м 11см).