Новини Рівного - Rivne Media

Стало відомо, хто став кращим держслужбовцем Рівненщини (ФОТО)

Сьогодні, 23 червня, у Рівненській облдержадміністрації під час урочистостей з нагоди Дня державної служби оголосили переможців обласного етапу Конкурсу «Кращий державний службовець». 

Так, у номінації «Кращий керівник» серед державних службовців І-ше місце посіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, будівництва та агропромислового розвитку Гощанської РДА Оксана Чучман.

У номінації «Кращий спеціаліст» найфаховішою визнано головного спеціаліста юридичного відділу апарату Березнівської РДА Діану Кирушок.

Перемогу у номінації «Кращий спеціаліст» Рівненської ОДА здобула Ольга Чемерик – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансово-кредитного забезпечення департаменту агропромислового розвитку.

Саме ці троє держслужбовців представлятимуть Рівненщину на завершальному етапі у Києві.

Привітали та вручили нагороди керівник апарату Рівненської ОДА Олександр Бірюков та начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях Олег Лавренчук.

«Дякую за вашу сміливість, за те, що взяли участь у конкурсі, за ваше прагнення змінюватися і змінювати нашу країну. На вас повинні рівнятися інші держані службовці», - зазначив Олександр Бірюков.

Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться у три тури серед державних службовців в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст». Конкурс відбувається вже дванадцятий рік поспіль.

Читати також