Тренер рівненського "Вереса" накинувся на арбітра після поразки своєї команди (ВІДЕО)

У матчі 12-го туру Першої ліги рівненський "Верес" на виїзді поступився "Альянсу" з рахунком 2:1. Зусиллями Пасіча рівняни відкрили рахунок у матчі та вели до перерви, однак у другій 45-хвилинці пропустили двічі.

Не зміг змиритися з поразкою своєї команди наставник "Вереса" Юрій Вірт. Упродовж поєдинку головний тренер рівнян неодноразово висловлював своє незадоволення судівством, за що отримав жовту картку.

Після фінального свистка керманич "червоно-чорних" підбіг до рефері і емоційно щось розповідав. За надмірні емоції Юрій Вірт отримав червону картку, а гравцям з Рівного довелося буквально відтягувати свого наставника від арбітра.

Після цієї поразки рівняни опустилися у турнірній таблиці Першої ліги на 7 місце.

У наступному турі на "Верес" чекає принципове "волинське дербі" проти луцької "Волині". Підопічні Василя Сачка мають на 3 очки більше за "Верес".