Рівне Медіа

У Рівному хочуть створити Федерацію дзюдо та самбо

Депутат Рівнеради Олександр Нестерук та представники батьківського комітету гуртка при ЗОШ №23 звернулися до міського голови з ініціативою створити Рівненську міську Федерацію дзюдо та боротьби самбо. Про це інформують на сайті Рівнеради.

Гурток із боротьби дзюдо в обласному центрі успішно працює вже багато років. У ньому займаються понад 60 дітей трьох вікових категорій. Серед вихованців є чемпіони міжнародних та всеукраїнських турнірів.

Гурток фінансується з міського бюджету. Також діяльність гуртка підтримується Громадським об’єднанням «Військово-спортивний центр ім.воїна-інтернаціоналіста М.Веремчука». У квітні цього року фінансування гуртка припиняється.

Тож реальним варіантом, щоб діти й надалі мали змогу займатися боротьбою самбо та дзюдо, провадити здоровий спосіб життя, є створення Рівненської міської Федерації дзюдо та боротьби самбо.

 - Розумію, що це потрібна справа. Ми маємо потужний потенціал дітей, які хочуть цим займатися, а також ресурс хороших тренерів. Тож я готовий рухати процес створення міської Федерації. Спочатку ми пропрацюємо це питання з управлінням освіти. Сподіваюся, що за два роки Рівне матиме свого чемпіона Європи, - прокоментував міський голова Олександр Третяк.

Читати також