Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. За перемогу змагалися 83 учні закладів освіти області: 30 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 27 учнів 11 класу. Повідомляє сайт Освіта Рівненщини.
Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне – 6 призових місць, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» та Березнівського району – по 5 призових місць, міста Вараш – 4 призових місця, Рівненського району – 3 призових місця.
Найбільше переможців (3) підготувала Боярчук Оксана Артемівна, по 2 переможці підготували педагоги Бойко Наталія Кирилівна, Боймиструк Надія Василівна, Гузінська-Вавіліна Олена Валентинівна, Вербецька Лілія Миколаївна, Ільчук Мапрія Петрівна.
Переможці олімпіади:
9-ий клас:
1 місце:
Мініч Катерина Григорівна - Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія”
Соболєва Анна Миколаївна - Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “
2 місце:
Мерчант Мішель-Вікторія - Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів “Центр надії”
Козак Ольга В’ячеславівна - Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “
Буянова Поліна Сергіївна - Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15
Гребініченко Вікторія Тарасівна - Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8
Кропивницька Валерія Василівна - Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради
3 місце:
Галагуз Тетяна Олександрівна - Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районої ради
Чумак Карина Валеріївна - Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради
Артюх Тетяна ІгорівнаБерезнівський - навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради
Шевченко Олександр Володимирович - Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Радіо Віта Віталіївна - Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради
Мальчик Юліана Сергіївна - Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради
Білошапка Аліна Віталіївна - Вараська гімназія
Івашкевич Юлія Юріївна - Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” Зарічненської районної ради
Ліщук Аліна Ігорівна - навчально-виховний комплекс “Кутянківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок” Острозької районної ради
10-ий клас
1 місце:
Остапчук Александра Тарасівна - Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15
Цибульська Тетяна Ростиславівна - Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “
2 місце:
Кульчинська Анна Святославівна - Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15
Онищук Богдана Миколаївна - Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Караїмчук Анастасія Іванівна - Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради
3 місце:
Рябчинська Ірина Юріївна - Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради
Лавренюк Анна Юріївна - Острозький навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-гімназія”
Варфалюк Вікторія Вадимівна - Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради
Калінчук Дарина Юріївна - Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1
Панасюк Богдана Ярославівна - Сарненська гімназія
Хоменко Максим Ярославович - Зорянський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” Рівненської районної ради
Шевчук Владислав Олександрович - Комунальний заклад “Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою”
Стєшина Софія Ігорівна - Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради
11-ий клас
1 місце:
Жук Дмитро Андрійович - Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “
Муравинець Михайло Сергійович - Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районої ради
2 місце:
Басюк Дар’я Сергіївна - Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів “Центр надії”
Хлищ Анна Віталіївна - Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “
Прокопчук Даниїл Володимирович - Острозький навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-гімназія”
Осипенко Тетяна Валентинівна - Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради
3 місце:
Панченко Тетяна Андріївна - Вараська гімназія
Шевчук Денис Іванович - Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія”
Мартинюк Вадим Костянтинович - Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради
Ковальов Богдан Олександрович - Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради
Шатковська Діана Олегівна - Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1
Гавлічук Софія Віталіївна - Сарненська гімназія
Прядун Христина Олександрівна - Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради