Новини Рівного - Rivne Media

Учні ліцею на Рівненщині на кілька годин стали поліцейськими

Працівники поліції, службові автомобілі, зброя, боєприпаси, каски, бронежилети — день виявився щедрим на емоції для учнів ліцею у Олександрії, що у Рівненському районі. Вони мали змогу не тільки послухати і побачити, а ще й приміряти і сфотографуватися. Дехто навіть побував у ролі експерта, знімаючи відбитки пальців та сліди взуття.

Спочатку про правомірну поведінку, основи відповідальності неповнолітніх за вчинення протиправних діянь розповідала інспектор ювенальної превенції Рівненського районного відділення поліції Надія Овдійчук.

Про необхідність дотримання правил дорожнього руху — начальник сектору реагування патрульної поліції Рівненського РВП Тарас Свиридов.

Інспектори вибухотехнічого відділу ГУНП — Андрій Волянюк та Олександр Ємець знайомили дітей із заходами безпеки при виявленні підозрілих предметів, вибухових матеріалів та поводженні з ними. Окрім того, демонстрували боєприпаси, спеціальне вибухотехнічне обладнання для пошуку, виявлення, транспортування та знищення вибухових матеріалів.

Спеціально запрошені фахівці Рівненського НДЕКЦ МВС України, за напрямками діяльності, розповідали про дослідження вибухових пристроїв, зброї, процес відібрання слідів. Спеціалісти-хіміки розповідали про наркотичні речовини та прекурсори, їх шкідливий вплив на організм людини.

А далі розпочалась найцікавіша частина. Ліцеїсти мали змогу роздивитися макети саморобних вибухових пристроїв, боєприпасів часів Другої світової війни та сучасну зброю, яку нині використовують на Сході України.

Діти під чітким керівництвом експертів самостійно пробували знімати відбитки пальців та сліди взуття. А ще отримали від фахівців відповіді на десятки запитань.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читати також