Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У громаді на Рівненщині молодь знімала україно-німецьке кіно (ВДЕО)

З 6 по 16 жовтня на території Привільненської громади реалізовували міжнародний німецько-український молодіжний проект. Упродовж 10 днів молодь Привільненської та Авангардівської громад, Києва, Берліна та Гамбурга стали однією великою кінематографічною Командою.


Проект створив умови для розвитку неформальної освіти молоді з акторської майстерності, налагодженню роботи в команді, раціональному використанні часу, спільному плануванню. 

Учасники спробували свої сили в ролі акторів, режисерів, гримерів, декораторів, дизайнерів, помічників оператора. Навчались роботі зі світлом та звуком під час зйомок. Зрозуміли, що робота в кіно та з кіно потребує величезних зусиль. Відвідали Дубенський замок, святкування Дня народження Молодаво та мали можливість помилуватись краєвидами Привільненської громади під час зйомок.

Врешті решт, учасники проекту стали справжніми друзями та вже планують подальші спільні креативні проекти.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.