Рівне Медіа

2 серпня - День Іллі: привітання у прозі та віршах

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

День пам'яті пророка Іллі у 2021 році припадає на понеділок, 2 серпня. Іллю вважають покровителем дощів і блискавок, а також воїнів. Не забудьте привітати своїх знайомих.

***

Ілля — ти в нас боєць,
І в роботі молодець!
Люблять всі тебе дівчата,
Липнуть всі, немов ти м’ята,
Ти в нас гордий, не здаєшся,
На любов не піддаєшся!
Хай завжди тобі везе,
І в житті буде усе!

***

Свят у світі є багато.
Іменини – також свято –
Наймиліше від усіх:
Подарунки і пиріг -
Все Ілля, усе – для тебе.
Зазирає янгол з неба
На твоє веселе свято
Й ніби хоче нагадати,
Що святий у тебе є
На ім'я, як і твоє.
Він тебе оберігає,
Любить і застерігає:
Любим будь і людям й Богу,
Не цурайсь свого святого –
Й кожен свій день іменин
Відсвяткуй разом із ним.

***

Дорогий Ілюшенька! У тебе сьогодні іменини! Я хочу сердечно привітати тебе з цим днем! Твоє ім'я позначає віру. Я від щирого серця бажаю тобі вірити в те, що неприємності закінчаться і настануть щасливі дні! Ніколи не втрачай віру в себе, в свої сили. Тоді тобі підкоряться самі недосяжні вершини! Ми в тебе дуже віримо! Будь щасливий!

***

Сьогодні твої іменини, мій дорогий Ілля! Поздоровляю! Ти дуже добра, світла і надійна людина! Нехай тобі завжди допомагають ті, кому допоміг ти. Нехай навіть у найважчі дні у тебе завжди залишається промінчик надії. Нехай твоє життя буде прекрасним і довгим! Від щирого серця бажаю тобі здоров'я і щастя!

***

Вітаю, Ілля. Бажаю сміливо братися за улюблену справу. Бажаю обов'язково домагатися успіху. Бажаю твердо стояти на ногах. Бажаю не дозволяти собі опускати руки. Бажаю впевнено йти своєю дорогою. І нехай ця дорога буде щасливою. Здоров'я тобі, Ілля, хороших друзів, міцної любові дорогих людей, везіння і заможності.

Читати також