Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

25 квітня - День доньки: оригінальні привітання у віршах та прозі (картинки)

25 квітня чудовий привід привітати найдорожчих доонечок і подарувати їм теплі слова. 

В День дочки тебе я, доню, вітаю.
Тільки радість та щастя у долі бажаю.
Знай, з тобою завжди я поруч, все зрозумію, допоможу,
Від вітрів та ураганів, моє серденько, тебе збережу.

***

Я вітаю тебе із Днем донечки! Бажаю тобі бути найщасливішою та здоровішою! Хай із твого обличчя не сходить посмішка, а сльози будуть лише від щастя. Люблю тебе! Будь по-справжньому щасливою!

***

З Днем доньки, люба доню! Бажаємо тобі завжди бути коханою та бажаною, здоровою та життєрадісною, багатою духовно та матеріально! І хай небо над твоєю головою завжди буде блакитним, сонце яскравим, а зірки щасливими! Бажаємо тобі бути щасливою дочкою, подругою, дружиною та просто доброю людиною!

***

Вітаю тебе, дорога донечко! Бажаю залишатися завжди яскравою зіркою і теплим сонечком, милою дівчиною і доброю людиною, щирою подругою і творчою особистістю. Бажаю приємних життєвих сюрпризів, удачі, радості, світлої надії, міцної віри в себе і любові.

***

Доню, люба моя,
Вітаю зі святом тебе я!
Бажаю, щоб Мати Божа за руку водила,
І у всіх справах з Господом благоволила.

***

Донечка, вітаю з твоїм днем! Бажаю тобі здоров'я, щастя. Нехай з тобою поруч будуть тільки близькі тобі по духу люди, щирі і добрі, люблячі тебе. Нехай в твоєму житті буде тільки іскристе щастя і чиста любов.

***

Дорога донечко, ти наша втіха, наша опора і наше сонце. Як добре, що Господь подарував нам тебе! Вітаємо тебе з Днем дочки і бажаємо тобі терпіння, віри, порозуміння з близькими людьми та безкінечного кохання. Нехай любов стане твоєю дороговказною зіркою, яка захистить тебе від заздрощів, злості, брехні, образ і веде дорогою щастя.

***

Доню рідна, мила кровинка,
Ми тобі віддали серця половинку.
Будь завжди щасливою, доброю і простою,
Щирою та чесною, з люблячою душею.
З Днем доньки тебе вітаємо з любов’ю –
Краси та молодості, радості та здоров’я!

Джерело: ТСН

Читати також