Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

2,5 мільйона доларів за місце у парламенті: у Києві затримали представників партії "Наш край"

Правоохоронці викрили голову однієї з політичних партій та керівника її територіального осередку на спробі отримати хабар від підприємця за його призначення на керівну посаду районного осередку та подальшу підтримку в політичній кар’єрі.

Як повідомляють в Офісі Генерального прокурора України, голова партії разом з головою територіального осередку вимагали у підприємця 2,5 мільйона доларів за за включення його до "прохідної" частини виборчого списку на виборах до ВРУ для отримання таким чином мандата народного депутата.

За даними джерела "Української Правди", йдеться про політичну партію "Наш край".

За ці кошти підприємцю обіцяли призначення на посаду радника голови правління ПрАТ "Київводоканал". Ця посада мала б стати для підприємця "успішним" стартом його політичної кар’єри.

Кошти повинні були передаватись спільникам згідно графіку, який склав голова партії. Сума першого траншу становила 50 тис доларів США. Посадовців спіймали "на гарячому".

Читати також

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.