Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

5-річна дівчинка з Рівного потрапила в Книгу рекордів України

П'ятирічна рівнянка Олександра Канкрова стала наймолодшою альпіністкою України і встановила рекорд.

Маленька рівнянка разом із батьками ходить у повноцінні походи з півторарічного віку і її четвертий похід – став рекордним.

Сьогодні, 12 лютого, у Рівному дівчинці та її батькам вручили свідоцтво та офіційно підтвердили її звання «Наймолодша альпіністка України». Про це повідомив міський голова Олександр Третяк.

У складі української команди дівчинка піднялася у Грузії на гору Лайла висотою 4009 м на початку серпня 2021 року. На той момент Олександрі було їй було 5 років і вона здійснила повноцінне альпіністське сходження на рівні з дорослими учасниками сходження.

Сашуня стійко подолала на маршруті всі перевали, траверси, брід річки Адиші Чала, льодовик Лайла… За спортивною класифікацією категорія складності маршруту гірського походу – 1 КС, з елементами другої категорії складності. Такі випробування подолає й не кожен дорослий!

Читати також

02.12.2023 Снігопад набирає сил: на Рівненщині до вечора посиляться опади

Циклон приніс на Рівненщину сніг, крижаний дощ та ожеледицю. Наразі на державних дорогах в області працює 76 машин та механізмів підрядних організацій. На місцевих автошляхах - 33 одиниці техніки. Боротьба з негодою триває. Наразі внаслідок негоди знеструмленних населенних пунктів на території області не має. Проїзд на автодорогах всіх категорій забезпечено.  Телефони дорожніх служб, відповідальних за утримання доріг, за посиланням https://www.rv.gov.ua/news/na-rivnenshchynu-nasuvaietsia-nehoda-telefony-dorozhnykh-sluzhb Цілодобова гаряча лінія ДСНС - 0674006080: туди можна звертатися у разі виникнення надзвичайної ситуації на дорогах. Зважайте на негоду, плануючи поїздки. Кермуйте відповідально та безпечно. А краще - залишайтеся вдома.