Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

6 червня - День журналіста: привітання у прозі

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

День журналіста в 2021-му році випав на неділю - 6 червня. Щороку в цю дату вітають усіх "акул пера" з професійним святом, тож якщо у вас є знайомі або друзі, які працюють в ЗМІ, не забудьте привітати їх з Днем журналіста! 

***

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – День журналіста!

У цей святковий для Вас день бажаю великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров'я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення! Повного Вам гаманця і гарного настрою щодня!

***

Шановні колеги-журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста. Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов'язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту.

Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя та здоров'я!

***

З Днем журналіста, дорогі друзі!

Завдяки Вам українці оперативно отримують об'єктивну та правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими незабутніми сторінками літопис нашої держави. На Вас покладена важлива місія – стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України. Міцного здоров'я Вам, натхнення, творчих здобутків в ім'я утвердження демократичних принципів у державі.

***

Журналіст – не хобі, а покликання,
Цінується твоя праця, твої шукання,
Я бажаю за роботу не страждати,
Ексклюзив завжди першим отримувати!

Читати також