Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

6-річний хлопчик із Маріуполя написав листа британському прем`єр-міністру

6-річний Ілля Костушевич, який втратив батьків у Маріуполі та евакуювався з міста, написав листа прем'єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону.

Реалізувати задум хлопчику допоміг ФК "Шахтар". Про це повідомляють на сайті клубу.

26 травня тренування проєкту «Давай, грай!» фонду Shakhtar Social у Києві відвідали генеральний директор ФК «Шахтар» Сергій Палкін і директор з футболу Дарійо Срна.

Там вони поспілкувалися з дітьми-переселенцями та отримали від 6-річного Іллі особливе прохання.

Батьки хлопчика загинули під час ракетних ударів російських військ по місту: вулиця та район, де вони мешкали, повністю зруйновані.

З міста Іллю евакуювали волонтери. Наразі ним опікується сім’я Марії й Володимира Беспалих зі Слов’янська.

Нижче – текст листа Іллі Костушевича:

"Дорогий Борисе Джонсоне!

Я хочу, щоб швидше закінчилася війна, щоб більше не вмирали люди. Я хочу грати у футбол у себе в Маріуполі. Я хотів би, щоб у всіх дітей світу не було війни. Передаю привіт усім дітям у Британії, дякую, що допомагаєте нам. Ми переможемо! У мене живе кішка Фрося. Надсилаю Вам прапор України, який я намалював. Міцно обіймаю Вас.

Ілля, 6 років"

Дарійо Срна, директор з футболу ФК "Шахтар":

"Я знайду спосіб передати листа Іллі. Дитині, яка стільки пройшла, не можна відмовити в проханні. І я виконаю цю місію. Родина, що прийняла хлопчика, який втратив своїх батьків, – великі молодці. Вони практично дали дитині нове життя. Величезна їм подяка за це! Я сьогодні пережив емоції, яких не передати словами. Хочу сказати, що ми будемо поряд із цією сім’єю і допомагатимемо їй, допомагатимемо всім, хто цього потребує. І сьогодні так має бути – усі мають підтримувати одне одного. Дай Боже всім нам сил витримати це, перемогти і повернутися до нашого звичного життя".

 

Читати також