Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

68 мешканців Рівненської області захворіли на коронавірус

За минулу добу в Рівненській області виявили 68 нових випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомили в обласній адміністрації. 

Вік хворих від 12 до 78 років. Нові випадки зафіксували в:

  • Рівненському районі – 65 (м. Рівне – 52, м. Костопіль - 5, смт Гоща - 2, с. Федорівка, с. Башине, с. Колодянка, с. Оженіно, с. Хорів, с. Яполоть);
  • Дубенському районі - 2 (с. Підлозці, с. Велика Городниця);
  • Сарненському районі – 1 (с. Бережки).

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 72 176 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

Читайте також: На Рівненщині померла 22-річна жінка: у неї підтвердили коронавірус

Читати також

29.03.2023 Громада на Рівненщині отримала мільйон гривень за продаж вилученого посіву кукурудзи

Завдяки злагоджений співпраці Дубенської окружної прокуратури та Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Козинська сільська рада Дубенського району отримала додаткові надходження до бюджету. Так, у листопаді 2021 року, під час досудового розслідування кримінального провадження судом задоволено клопотання прокурора та передано в управління АРМА посів кукурудзи на самовільно зайнятих земельних ділянках комунальної власності. Майже 840 тис. грн, одержаних від продажу вказаного посіву, АРМА розмістило на депозитному рахунку, а у вересні 2022 року вироком суду їх стягнуто на користь Козинської сільської ради. Разом з тим, Дубенською окружною прокуратурою встановлено, що за період розміщення цих коштів на депозитному рахунку банком нараховано відсотки, доля яких залишилась невирішеною. У лютому 2023 року суд погодився з доводами прокурора, вказавши, що понад 76 тис. грн процентів, нарахованих на кошти від продажу майна, теж належать  сільській раді. У березні 2023 року на виконання зазначених судових рішень АРМА перераховано до бюджету Козинської територіальної громади 912 094 грн.