Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

9-річна Світланка з Рівненщини потребує допомоги у боротьбі з ДЦП

9-річна Світланка з Білої Криниці потребує фінансової допомоги у боротьбі за повноцінне життя.

Інформацію опублікували на сторінці БО"Серце дітям України".

У дівчинки діагностували важку хворобу - ДЦП. Попри це, вона весела та дуже активна дитина.

Рідні бачать потенціал дитини та докладають усі зусилля, аби Світланка вчасно проходила курси реабілітації, які їй дуже допомагають. Однак сьогодні сім’я знаходиться у скрутному матеріальному становищі і не може надалі оплачувати необхідне лікування дитини, адже мама виховує дівчинку самотужки.

Світланка вже пройшла 6 курсів відновного лікування в Міжнародній клініці у м. Трускавець, проте пройденого лікування виявилося недостатньо, дівчинка потребує його знову. Вдома батьки та старші братик із сестричкою намагаються підтримувати її, займаються розвитком дівчинки. Лікування у Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна дає очевидні результати. Після кожного курсу Світланка впевненіше почуває себе, охоче виконує усі лікувальні вправи, яких її навчали реабілітологи. Наполегливість Світланки додає оптимізму дорослим та свідчить про те, що здаватися зараз не можна.

У Світланки є надія на небайдужість громадян. Тільки з підтримкою добрих людей вона пройде необхідне лікування у Трускавці та отримає шанс на краще майбутнє.

Збір проводиться через Українську Біржу благодійності за посиланням: https://dobro.ua/.../damo_svitlantsi_shans_na_oduzhannia_6/

Читати також