Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Або їде і не стріляє, або стріляє і не їде", — окупанти скаржаться на несправну техніку та на обстріли ЗСУ

Українська розвідка перехопила телефонну розмову двох російських окупантів, які обговорювали ситуацію на передовій. 

Запис розмови опублікували у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. 

Один із росіян розповів іншому про те, що вночі потрапив під сильний обстріл з боку ЗСУ. А окрім того, поскаржився на нестачу людей у підрозділі.

"У нас тут троє людей чергує цілий день. Нікому ані поспати. Якби було так, що тут одні, там інші. А так виходить ці втрьох всю ніч чергують, а там вчотирьох. Зранку вийшли, як почали по нас пиз… (стріляти) з АГС (автоматичний станковий гранатомет). Спочатку раз в поле лягло, потім ближче-ближче. "Транзити" якісь катались. Вони не тільки нас, вони ще когось там обх… (обстріляли)", — ділиться окупант. 

Співрозмовник, своєю чергою, розповідає, що поблизу з ними стоїть танковий підрозділ, який також потрапив під обстріл:

"Один двохсотий, один трьохсотий. Йо… (поцілили) вночі. ДРГ зайшло. Нам показали все. Все розказали. Нічого путнього немає. Щоб взяти і приїхати. Всюди хлам. Або їде і не стріляє, або стріляє і не їде".

Читати також

01.07.2022 У Рівному відомий письменник із дружиною збирають книжки для українських військових

"Я був далекий від думки, що книжки для дорослих можуть бути комусь конче потрібні під час війни. Втім наприкінці минулого тижня до благодійної організації "Серце дітям України", яку очолює моя дружина, звернулися лікарі з однієї з міських лікарень. У них на лікуванні перебувають наші бійці. Їх там кілька десятків, поранених. І так - бійці попросили щось почитати", — написав автор.