Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Абонплата за тепло: звідки у платіжках рівнян з`явилися нові рядки

Від грудня рівняни почали отримувати платіжки за тепло у новому форматі. Тепер у них з'явились додаткові рядки - так звана абонплата за тепло. Чимало користувачів обурені таким нововведенням та скаржаться на те, що їх не попередили заздалегідь про такі зміни. 

Ціни у платіжках за абонплату різняться: в одних це 22 гривні, в інших - 35 гривень.

Ми вирішили запитати у ТОВ "Рівнетеплоенерго", звідки з'явились нові суми у платіжках. 

Як розповів речник компанії Олексій Кривошеєв, раніше абонплата була включена у структуру тарифу, тому й не відображалась у платіжках. Проте згідно із новими договорами, що передбачені постановами Кабмін №830 та №1182, відтепер абонплата відображається окремим рядком. 

Ці постанови були прийняті у кінці 2019 року. вони були з відтермінуванням, і з 1 листопада цього року вони вступили в дію, - каже речник "Рівнетеплоенерго". 

Таким чином, відтепер абонентська плата складає:

- за послугу постачання теплової енергії з лічильником – 24,23 грн./міс.;

- за послугу постачання теплової енергії без лічильника – 11,00 грн/міс.;

- за послугу постачання гарячої води з лічильником – 13,02 грн./міс.;

- за послугу постачання гарячої води без лічильника – 11,00 грн./міс.

 

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.