Рівне Медіа

Адміністратора сайту з Рівненщини засудили за поширення піратської продукції

фото ілюстративне

Рівненською місцевою прокуратурою за участі Департаменту кіберполіцї Національної поліції України організовано досудове розслідування, відповідно до заяви Української антипіратської асоціації, за фактом умисного порушення авторського права шляхом розповсюдження аудіовізуальних творів, що завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі (за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.176 КК України).

В результаті зібраних доказів виявлено та припинено діяльність міжнародного Інтернет-ресурсу, у зв’язку із протиправною трансляцією як популярних українських, так і значної кількості іноземних фільмів.

У ході санкціонованого обшуку зафіксовано причетність 31-річного чоловіка, який адміністрував вказаний ресурс, дії якого пов’язані з протиправним відтворенням та розповсюдженням аудіовізуальних творів, що спричинило матеріальну шкоду правовласникам в особливо великому розмірі на суму понад 2,5 млн. грн. 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури

Читати також