Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Арестович пояснив, чому Путін вирішив припинити штурм "Азовсталі"

Ілюстративне фото

Радник голови Офісу Президента Олексій Арестович під час брифінгу підсумував ситуацію в Маріуполі та Херсоні.

За його словами, під час зустрічі Путін та Шойгу заявили про взяття Маріуполя. Власне, тому немає сенсу штурмувати "Азовсталь".

Інформація про взяття Маріуполя не відповідає дійсності.

"Це означає, що вони ніяк не можуть його взяти, несуть важкі втрати та вирішили перекинути війська північніше для підсилення своїх позицій", - пояснює Арестович.

Крім того, наразі іде підготовка до «референдуму» в Херсонській області. Однак, радник переконує, що у окупантів нічого не вийде.

"Якщо вас хочуть призвати на окупованих територіях воювати проти України, у вас є 3 рішення: ховатися, покидати територію якщо це можливо і третє — переходити зі зброєю в руках на нашу сторону", - додав Олексій Арестович.

 

Читати також

25.05.2022 Псевдоволонтер взяв гроші за порятунок з Маріуполя людей, які невдовзі загинули

"Цей юний чоловік записався у Фонд волонтером. Допомагав вести документацію. Якось натрапив на пост дівчини в соцмережі, яка просила допомогти вивезти її маму та вітчима із Маріуполя. Герой написав, що може це організувати за 10 тисяч гривень. Дівчина відразу перевела цю суму на карту фігуранта і почала чекати приїзду рідних. Однак натомість дочекалася звістки про їхню смерть", - зазначає голова Нацполіції Ігор Клименко. Слідство вважає, що саме через його порожні обіцянки та зволікання потерпіла не змогла вчасно вивезти своїх батьків з Маріуполя, оскільки не шукала інших варіантів евакуації. Наразі правоохоронці перевіряють його причетність до інших фактів шахрайств.