Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Арестович спростував інформацію про підрив бронепоїзда окупантів у Мелітополі

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів деталі підриву бронепоїзда окупантів у Мелітополі. За його словами, усе сталося не зовсім так, як подали це ЗМІ. 

"Змушений вас трохи розчарувати. Рейки таки підірвали, але перед поїздом. Ніякий окупант за моєю інформацією не загинув і поїзд не постраждав. Але це не перший випадок, коли наші партизани діють на окупованому півдні. І ведуть свою діяльність дуже вдало. Не про всі їхні успіхи можна зараз розповідати", - розповів Арестович.

Він також додав, що окупанти відбулися легким переляком, тому що рейки були заміновані недалеко від залізничного вокзалу і підрив пошкодив шлях, а не сам потяг. 

Нагадаємо, раніше також повідомлялось, що в окупованому Мелітополі знайшли два трупи. За даними ЗМІ, це могли бути "високопоставлені окупанти", до ліквідації яких причетні українські партизани. 

За матеріалами УНІАН 

Читати також

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.