Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Арсен Мірзоян дасть концерт у Рівному

24-го лютого в Рівному в Міському палаці культури Арсен Мірзоян дасть концерт із нагоди 10-ї річниці сольної кар'єри. 

Справжній талант завжди знайде шлях на велику сцену, навіть без музичної освіти. Ця фраза саме про Арсена Мірзояна. Він з 1997 року грав у різних групах, але естрадна кар'єра отримала стрімкий стрибок після участі в шоу "Голос країни" у 2011 році.

У фіналі проєкту він зайняв четверте місце, закріпивши за собою звання "бунтаря". В цьому ж році Арсен Мірзоян випустив дебютний сольний альбом, приступивши до підкорення українського слухача вже в новому амплуа.

Життєрадісність і позитив музиканта зачаровують, примножуючи армію шанувальників. Мірзоян, як ніхто інший вміє проникливо донести найважливіші життєві істини. Артист заспівав безліч пісень, які зал підхоплює при перших акордах: “Джеральдіна”; “Ідіоти”; “Незнайомці”; «Коли ти підеш» і багато інших.

Чуттєвий вокал і невимушена манера виконання Арсена Мірзояна нікого не залишає байдужим. Побувавши один раз на живому виступі цього талановитого співака хочеться повторити ці теплі моменти ще не раз.

Сміливіше купуйте квитки! Цього вечора Арсен Мірзоян презентує новий альбом, а також виконає улюблені хіти минулих років. І хто знає, можливо, на нас чекатимуть деякі музичні сюрпризи. Як говорить він сам, "це буде справжній концерт, коли кожна нота зіграна чесно". І цим словам охоче віриш. Приходьте на концерт і відзначайте разом з Арсеном Мірзояном знаменну дату! Квитки вже в продажі в касі палацу та на сайті https://rivne.karabas.com/arsen-mirzoyan-49/order/.

Квитки від 250 грн.

Довідка: 0976452110.

Читати також