Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Асфальт зняли, а новий покласти не встигли: у Рівному замість тротуару утворилося болото (ФОТО)

У Рівному мешканці вулиці Корольова скаржаться на болото, що утворилось на тротуарі та на місці зупинки громадського транспорту. Ще восени там зняли шар асфальту, щоб покласти новий. Однак завершити роботи, ймовірно, не встигли.

"Це так уже місяць зупинка на Корольова. Діти йдуть до школи, в садочок, їдуть на гуртки. Я вже мовчу про старших людей і інвалідів. Дехто йде по проїжджій частині, але більшість топчуть багно. Тут так не було з початку 90-х, коли будувались будинки і ми в школу ходили по схожому. Дякую усім хто до цього срачу долучився, ви повернули мене в дитинство, а наших дітей це неоціненний урок, як немає бути в майбутньому", - написала авторка фото Lien Helena.

Журналісти "Рівне Медіа" запитали у міського голови Олександра Третяка, коли планують відновити роботи.

"Прийдеться чекати до весни, до стабілізації температурного режиму. Чиновники та управлінці, які зробили це, не врахувавши погодніх умов, уже отримали за це серйозний виговір, догану. За те, що бездумно працюють і знімають ті чи інші шари, не враховуючи погодніх умов", - зазначив мер.

Нагадаємо, уздовж усієї вулиці Корольова планують облаштувати тротуари та нові велодоріжки.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.