Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Аудитори під час перевірки міського управління виявили порушень на понад 20 мільйонів

Працівники управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели ревізію фінансової діяльності в управлінні Рівненської міськради та у підсумку виявили порушень на суму 23, 5 мільйона гривень. 

Як зазначається, аудит стосувався періоду з 1 січня 2018 року по 31 березня 2021 року. Так, під час зустрічної звірки в Управлінні капітального будівництва встановили, що три підрядні організації ПВКФ «Фіалка», ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс Груп» та Комунальне РШЕУ завищили ціну на суму 18,2 млн грн, роботи були оплачені з міського бюджету. 

Також інспектори виявили, що забудовники не передали у власність громади 10 об'єктів інженерної інфраструктури, а управління не провело претензійної роботи зі стягнення пайового внеску на ці об'єкти, в результаті чого міський бюджет недоотримав 4,3 мільйона гривень. 

Також у 2019 році не уклали договір пайової участі між управлінням та ТОВ «Фабрика «Рівненчанка». Як результат, міський бюджет не отримав 464 тис. грн 

Ревізорів також не допустили провести зустрічні звірки чотири підрядні організації, через що немає документального підтвердження доцільності витрати  106,5 млн грн бюджетних коштів: Зокрема, у ПВ КФ «Фіалка» на загальну суму 79,4 млн грн, ТОВ «Будівельна компанія «Случ» – 6,6 млн грн, ТзОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг» – 951 тис. грн та по ТзОВ «Кортакоз» сума становить 19,6 млн гривень.

В Управління містобудування та архітектури надіслали обов'язкові вимоги щодо обов'язкового усуунення правопорушень, а матеріали надіслали правоохоронцям. 

 

Читати також