Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Авто, ліки та продукти харчування: Рівненська митниця виявила понад 300 порушень при ввезенні товарів

Фото з відкритих джерел

За 11 місяців поточного року співробітники Рівненської митниці виявили 342 порушення митних правил на загальну суму 39,2 млн. грн. У 18 справах вилучено товарів та предметів правопорушень на 2,8 млн. грн.

Основні предмети порушень митних правил при ввезенні в Україну:

  • транспортні засоби на загальну суму – 27,5 млн.грн;
  • продукти харчування – 5 млн.грн.;
  • тютюнові вироби – 1 млн.грн. ;
  • промислові товари – 4,5 млн.грн.;
  • лікарські засоби, гуманітарна допомога – 1,1 млн.грн.

При вивезенні з України:

  • транспортні засоби – на загальну суму 0,2 млн.грн.

У січні – листопаді 2021 року працівниками Рівненської митниці до Головного управління Національної поліції України направлено 74 повідомлення про протиправні діяння, що ймовірно містять ознаки злочину передбаченого частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України, а саме використання завідома підробленого документу.

Крім того, посадовими особами митниці направлено повідомлення до Управління служби безпеки України в Рівненській області що може містити ознаки злочину передбаченого частиною 1 статті 305 Кримінального кодексу України, тобто переміщення через митний кордон України речовин, які підпадають під дію постанови Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 року № 770 «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів».

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.