Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Батьки поховають двох синів: брати з Рівного загинули на війні в один день

Рівняни Володимир та Людмила Зібери в один день дізналися про загибель двох своїх синів - Дмитра і Олега.

Про це повідомили у Рівненській міській раді.

Молодший Дмитро завжди веселий, енергійний, товариський, про таких кажуть «душа компанії». Він завжди поспішав на допомогу, коли б хто її не просив. Закінчив РДГУ, займався підприємницькою діяльністю, а два останні роки працював далекобійником…

Разом з дружиною Ольгою виховували двох діток – 17-річного Дениса та 10-річну Діану.

Старший Олег навпаки більш стриманий, м’який… Закінчив НУВГП, працював у ППФ «Експерт-Рівне», разом із братом любив ходити на полювання.

Виховував 15-річного сина Артема та 9-річну донечку Марійку.

47-річний Олег та 39-річний Дмитро вже у другий день повномасштабного нападу росії на нашу країну прийшли добровольцями до військкомату. Та поки там очікували своєї черги вступили до лав самооборони у селі неподалік Рівного.

«Це наше свідоме рішення. Заради дітей, заради їх майбутнього будемо боронити нашу землю. Хто як не ми?» - з такими словами обидва брати йшли на війну.

Підготовку обидва брати пройшли разом. Коли вже вирушали на передову, казали друзям, що проситимуть, щоб служити відправили у різні взводи – щоб якщо, не дай Боже, з одним щось трапиться, інший залишився живий…

Та доля вирішила інакше. Рядові Олег та Дмитро Зібери загинули в один день, 19 травня, у бою поблизу села Новоселівка Донецької області.

Прощання із Олегом та Дмитром Зіберами відбудеться завтра, 28 травня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають Героїв на кладовищі “Нове”.

Читати також