Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Батько наш Бандера": рівненські семінаристи долучились до флешмобу (ВІДЕО)

В Україні вже другий тиждень поспіль не втрачає популярності флешмоб «Батько наш – Бандера». На цей раз до флешмобу також долучилися семінаристи Рівненської духовної семінарії ПЦУ.

Все почалося із відео, у якому четверо львівських школярок заспівали цю пісню у класі, започаткувавши таким чином флешмоб і спричинивши шквал обурень у російському інформаційному просторі.

«Батько наш – Бандера. Україна – мати. Ми за Україну будем воювати!» – ці слова шалено розізлили російських пропагандистів і дедалі більше флешмоб популярний в Україні. Його підхоплюють не лише діти, студенти, але й українські співаки, громадські активісти. Ролики зі співом «Батько наш – Бандера» в TikTok подивилися понад 6 мільйонів разів.

Джерело: Горинь.інфо

 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.