Рівне Медіа

Без іспитів і по 10 людей: як працюватиме сервісний центр МВС у Рівному?

Відповідно до постанови Кабінетом Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», запроваджено карантин на усій території України.

Територіальні сервісні центри МВС продовжують надавати адміністративні послуги громадянам у звичайному режимі, проте з метою запобігання поширення епідемії коронавірусної інфекції, у приміщеннях сервісних центрів МВС запроваджені наступні заходи:

  • до приміщення запрошуються лише безпосередні отримувачі послуг (пріоритет обслуговування надається громадянам, які зареєстровані в електронній черзі через Електронний кабінет водія);
  • у приміщенні дозволено перебувати не більше 10 осіб, які отримують послуги, а інші очікують запрошення за його межами;
  • не здійснюватиметься екзаменаційна діяльність щодо складення іспиту із підготовки\перепідготовки водіїв транспортних засобів;
  • запроваджується додаткове періодичне провітрювання та вологе прибирання дезінфікуючими засобами.

Також у сервісних центрах МВС Рівненщини запроваджено дистанційне вимірювання температури як у співробітників, так і відвідувачів сервісних центрів МВС.   

Адміністратори сервісних центрів МВС, які звернули увагу на хворобливий стан відвідувача, можуть запропонувати йому звернутися до сервісного центру МВС після одужання, а в разі його незгоди поінформувати, що до нього буде викликана карета швидкої допомоги або поліція.

Просять громадян, які мають ознаки будь-якого вірусного захворювання, утриматись від відвідувань сервісних центрів МВС.

Не виходячи із дому, можливо отримати послуги через Електронний кабінет водія онлайн:

• відновлення та обмін посвідчення водія;

• верифікація даних посвідчення водія та свідоцтва про державну реєстрацію транспортного засобу;

• замовлення належного користувача;

• перевірка і оплата адміністративних правопорушень;

• перевірка транспортного засобу за VIN-кодом.

Також дистанційно можливо замовити та отримати довідку про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень.

Отримати додаткову інформацію та проконсультуватися можна за телефоном (044) 290-19-88 або в повідомленнях на Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС. Дізнатися новини сервісних центрів MBC – на сайті hsc.gov.ua.

РСЦ МВС в Рівненській області

Читати також