Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Без масок і COVID-сертифікатів: на Рівненщині оштрафували 11 пасажирів маршруток

Нещодавно в Україні ввели нові карантинні обмеження, які стосуються пасажирських перевезень. Спочатку – міжобласних, а згодом і внутрішньообласних.

Відтепер щоб скористатись громадським транспортом потрібно мати сертифікат про повний курс вакцинації, ПЛР-тест або дійсну довідку про перенесення хвороби.

Спочатку відповідальність за недотримання однієї із цих вимог поклали на перевізників, але згодом її переклали на пасажирів – кожен особисто буде відповідати за порушення карантину.

З початку дії цих обмежень у Рівненській області склали три протоколи. Два – за порушення режиму кількості пасажирів, тобто були стоячі пасажири, і один за перевезення пасажира, який був невакцинований.

Також адміністративні матеріали склали на 11 пасажирів маршрутних таксі – за відсутність COVID-сертифікатів або порушення маскового режиму.

Відсутність документу про щеплення або негативного тесту у пасажира тягне за собою відповідальність відповідно до статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17 000 до 34 000 гривень. Чи сплачуватимуть люди штраф – вирішуватиме суд.  

Читати також