Рівне Медіа

Без тесту чи вакцинації у громаді на Рівненщині працівників не пускатимуть на роботу

Працівники закладів освіти, культури та медицини Вараської громади повинні вакцинуватися (І етап) до 26 серпня 2021 року. Таке рішення сьогодні ухвалили на позачерговому засіданні члени Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської територіальної громади.

Окрім цього у документі зазначено, що працівники зазначених установ, а також структурних підрозділів виконавчого комітету Вараської міської ради, зможуть перебувати на робочих місцях або за наявності повної вакцинації, або негативного результату ПЛР чи експрес-тесту. Про це повідомили на сайті ради.

"У зв’язку з низькими темпами вакцинації серед населення Вараської міської територіальної громади та на виконання рекомендації Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2021р. №340-р "Про затвердження Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період до 31 грудня 2021 року" керівникам закладів освіти, культури та медицини забезпечити проходження вакцинування підлеглого персоналу від коронавірусу SARS-CoV-2 до 26.08.21 – І етап, та через 28 днів після 1-го щеплення провести щеплення ІІ-м етапом.

Зобов'язати керівників структурних підрозділів виконавчого комітету, закладів освіти, культури та медицини Вараської МТГ допускати підлеглих співробітників на робоче місце за умови проходження повного курсу вакцинації (вакциною, яка включена Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених) чи довідки форми №063/о про першу вакцинацію, або негативного результату ПЛР чи експрес тесту протягом 72 годин з моменту виходу на роботу. За відсутності вищезазначених умов, забезпечити перехід на дистанційну форму роботи, окрім осіб, яким за станом здоров’я є наявні медичні обмеження стосовно проходження вакцинації та відповідна довідка від медичного закладу", – зазначено у рішенні комісії ТЕБ і НС Вараської громади.

Центр вакцинації населення від COVID-19 у Вараші працює щодня із 09:00 до 15:00 у Вараському ліцеї №3 (за адресою мікрорайон Перемоги 8, м.Вараш). Щеплення відбуваються вакцинами Moderna (США) та CoronaVac (Китай), які сертифіковані Міністерством охорони здоров’я та рекомендовані ВООЗ до застосування, їх ефективність становить 94,1% та 83,5% відповідно. Попередній запис у сімейного лікаря або за телефоном (067) 67-87-632.

Читайте також: Штам «Дельта» активно циркулює на Рівненщині: його виявили у майже 80% позитивних тестів.

ОНОВЛЕНО: Комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської територіальної громади вирішила внести уточнення до свого рішення від 10 серпня 2021 року і надати рекомендаційного характеру щодо вакцинації та тестування працівників структурних підрозділів виконавчого комітету, закладів освіти, культури та охорони здоров'я громади. Відповідне рішення ухвалене сьогодні під час позачергового засідання комісії.

Читати також