Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Білорусь стягує військову техніку у бік кордонів України та Литви

У Білорусі зранку помітили рух військової техніки у бік литовського та українського кордонів. 

Про це повідомляє Беларускі Гаюн. 

О 6-ій ранку трасою М7 з боку Мінська у напрямку Ошмянського району та кордону з Литвою рухалася колона з близько 30 одиниць техніки ЗС РБ. На відео можна побачити бронетранспортери БТР-82А та командирські бронетранспортери БТР-80К.

О 8.30 трасою Р-17 з Бреста в напрямку Мокранів та кордони з Україною виїхав дивізіон зенітно-ракетного комплексу С-300ПС ЗС РБ У колоні рухалося близько 25-30 одиниць техніки.

Серед іншого помічені пускові установки 5П85 та радіолокатор підсвічування та наведення (РПН) 5Н63 з пунктом бойового управління.

Нагадаємо, у білоруській армії розпочали раптову перевірку сил реагування. 

Читати також

20.05.2022 Лукашенко ввів смертну кару за підготовку терактів в Білорусі

Під зміни до законодавства потраплятимуть акти міжнародного тероризму, щодо представника іноземної держави чи міжнародної організації; таракти вчинені організованою групою, або із застосуванням об'єктів атомної енергії, використанням радіоактивних, токсичних хімічних, біологічних речовин; замах на вбивство державних чи громадських діячів; виведення з ладу залізничних колій та стратегічних об'єктів. Якщо раніше смертна кара не могла бути призначена за приготування злочинів, то зараз ці статті внесені до списку винятків. Поправки до кримінального кодексу набудуть чинності за десять днів після опублікування. Зазначимо, що Білорусь - єдина країна в Європі, де не скасована смертна кара.

20.05.2022 Саботують накази та відмовляються воювати: серед окупантів більшає невдоволених бойовими діями

"За даними воєнної розвідки України, попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку вже відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації. Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", - йдеться у повідомленні. У ГУР додають, що для виявлення та нейтралізації ініціаторів відмови від участі у війні, у відділі фсб 58 загальновійськової армії вирішили наповнити підрозділи 70 полку своїми позаштатними агентами та інформаторами.

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.