Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Більше 5-ти тисяч мешканців Рівненщини зробили собі бустерну дозу вакцини від COVID-19

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

На Рівненщині вже 5300 осіб щепились бустерною дозою проти коронавірусу. ЇЇ роблять для того, посилити ефективність вакцини, яка з часом знижується.

Такі показники на ранок вівторка, 25-го січня озвучила координаторка логістики вакцинації в Рівненській області Людмила Країнська.

Триста осіб, що мають ослаблений імунітет, вакциновано додатковою дозою.

"Радимо вакцинуватись третьою дозою не лише заради виїзду за кордон, а для того, щоб можна було се6е захистити від важких випадків захворювань", - пояснює Людмила Країнська.

У центрах вакцинації та пунктах щеплення є такі вакцини як Comirnaty від Pfizer-BioNTech, CoronaVac від Sinovac Biotech та Moderna.

"Якщо є колективи, де бажають щепитися бустерною дозою, то звертаються і ми скеровуємо туди мобільні бригади", - резюмувала Людмила Країнська.

Нагадаємо, наразі в області зроблено майже 790 тисяч щеплень.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.