Рівне Медіа

Біля гіпермаркету в Рівному люди намагалися врятувати непритомного чоловіка

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Сьогодні, 30 січня, о 8:47 на лінію 103 надійшов виклик у якому йшлося про те, що у Рівному, біля гіпермаркету "Fozzy", замерзає на смерть молодий чоловік. Про це повідомили на ФБ-сторінці Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги. Невідомий, який телефонував в швидку повідомив, що непритомну особу помістив у свій автомобіль, щоб зігріти, а що робити далі не знає.

О 8:56 за вказаною адресою прибула бригада Рівненської станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Чоловік вже був у свідомості. Його відіріли небайдужі люди у своєму автомобілі.

Орієнтовний вік чоловіка - 30 років. Житель смт. Квасилів.

Під час огляду чоловіка стало відомо, що у нього загальне переохолодження. Інші показники життєдіяльності в межах норми. Пацієнта помістили в карету швидкої допомоги та вкрили термоковдрою. За лічені хвилини його транспортували до Рівненської обласної дорослої клінічної лікарні для повторного обстеження вузькопрофільними спеціалістами.

Про подію повідомлено поліцейським.

Якщо ви помітили на вулиці людину, якій зле - зупиніться і запитайте чи потребує вона допомоги. Завдяки вашій небайдужості - ми разом зможемо врятувати життя іншим!

Читати також