Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне

Біля рівненського автовокзалу насмерть збили жінку (ВІДЕО)

Біля рівненського автовокзалу на вулиці Київській сталась смертельна ДТП. Там позашляховик насмерть збив жінку. Про це повідомляють у спільноті rivne_1283.

За попередньою інформацією, жінка переходила дорогу на зелений сигнал світлофора.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.