Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Боровся за життя понад місяць: від отриманих поранень помер захисник з Рівненського району

Війна забрала життя воїна з Рівненського району.

Про це йдеться у повідомленні від Головинської сільської ради.

Віктор Степанчук зазнав тяжких поранень 12 червня в результаті ворожого артилерійського обстрілу на Запорізькому напрямку. Весь цей час Герой боровся за життя, однак 27 серпня його серце зупинилося...

Степанчук Віктор Анатолійович народився 23 січня 1973 року в селі Чудви. Все своє життя прожив у рідному селі.

"Був надзвичайно хорошою та чуйною людиною. Коханий чоловік та люблячий тато. Мужній воїн-захисник та приклад для наслідування.Вірний син свого народу, справжній патріот своєї країни, який віддав за неї найдорожче – власне життя…Війна жорстока і безжалісна, забирає найкращих!"

Читати також

24.09.2023 У Костополі на знак пам`яті про загиблого воїна облаштували спортивний майданчик

Відтепер діти зможуть грати у баскетбол, футбол та інші ігри на оновленому покритті.. Спорудили його на вулиці Хмизопільській. Майданчик побудував Благодійний Фонд, а зробили на знак пам'яті про загиблого Героя Андрія Корнійчука. У лютому 2023 року військовий загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині. Майданчик буде перебувати на балансі Костопільської міської ради.

24.09.2023 У Здолбунові мешканців багатоповерхівки закликали не викидати відходи у каналізацію

Одним із яскравих прикладів господарського недбальства споживачів та тим самим нанесення шкоди самим собі, є постійне і систематичне засмічення системи централізованого водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Шкільна, 31. Протягом минулого тижня зафіксовано три виклики бригади підприємства для прочищення дворової мережі каналізації за вказаною адресою.  Працівниками  виконано  прочищення оглядових колодязів від  землі та залишків будівельного сміття.  Механічним способом прочищено мережу від піску, осаду, вилучено з неї ганчірки великого розміру та інше побутове сміття, відрегульовано роботу системи централізованого водовідведення вцілому.  За виконані роботи ОСББ виставлено рахунок, згідно калькуляцій. Наступного дня мережу знову було засмічено.  Здійснено виїзд бригади підприємства; Мережу прочищено вже з допомогою каналопромивочного апапату високого тиску; Знову виставлено рахунок ОСББ. Учора, 22 вересня, мережу знову засмічено. Бригада вкотре виїхала і виконала свою роботу, знову підприємством буде виставлено рахунок за надані послуги, рахунок який зрештою буде оплачено з коштів мешканців житлового будинку по вул.Шкільна, 31 "Закликаємо наших абонентів до здорового глузду. Не викидайте в санітарні прилади сміття, яке не підлягає змиванню! Не створюйте несприятливих умов для якісних і безперебійних послуг з водовідведення!Пам'ятайте, що за умови експлуатації каналізації за призначенням, можна уникнути  оплати численних рахунків"