Бронзовими призерами чемпіонату України з плавання стали юні спортсмени з Рівненщини

Юні динамівці Рівненщини посіли третє місце на чемпіонаті України серед юнаків з плавання.

Про це повідомляють у ГО Рівненська ОО ФСТ "Динамо" України.

Зазначають, осінній чемпіонат України серед юнаків з плавання пройшов 14–16 листопада 2025 року, м. Бровари. У змаганнях взяли участь 289 спортсменів з 17 областей і м. Київ.

Команда Рівненської області — 3 загальнокомандне місце! Юні представники Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України посіли наступні місця:

Мілана Шарпар виконала норматив Майстра спорту України та посіла 1 місце - 800 м вільний стиль,3 місце - 400 м комплексне плавання та 3 місце - 200 м на спині.

Ірина Примачок виборола 1 місце - 400 м вільний стиль, 2 місце - 200 м комплексне та 2 місце - 400 м комплексне.

Тренер: Юлія Стахнюк

  • Анастасія Косяк посіла 2 місце - 200 м батерфляй.
  • Юрій Матвійчук здобув 3 місце - 200 м батерфляй.
  • Тренери: Сергій Бондар, Анна Хлістунова.
  • Сергій Костолович посів два 3 місця - 100 м на спині та 200 м на спині.
  • Дарія Данильчук та Дарія Коваль здобули 3 місце на комбінованій естафеті 4?100 м.
  • Тренери: Ірина Лебедь, Тарас Машаненков, Дмитро Нагорний.

"Дякуємо спортсменам за силу духу та жагу до перемоги, тренерам — за професіоналізм і віру в кожного, батькам - за підтримку та натхнення", - йдеться в повідомленні.

Читайте також