Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Брудне послання від своїх же містян": під мури замку на Рівненщині невідомі викинули мішки зі сміттям (ФОТО)

Про неприємну знахідку повідомили на ФБ-сторінці Дубенського замку. Поруч із віковими мурами викинули гору сміття. Саме так: просто в обороний рів незборимої середньовічної фортеці, неподалік південного бастіону з боку вулиці Замкової.

"Людина з племені, яка перебуває на рівні первісної культури". Так словник тлумачить слово "дикун". Коротко і вичерпно. Насправді, важко охарактеризувати по-іншому того паскудника, що дозволив собі викинути мішки з непотребом під мурами колиски культури - Дубенського замку", - йдеться у повідомленні.

Як і щороку, цієї весни колектив заповідника м.Дубна провів генеральне прибирання території, що прилягає до історичної пам'ятки. Вивезли на сміттєзвалище кілька машин гіляччя та побутових відходів. Та й протягом усього літа старанно обкошувався кожен квадратний метр оборонного рову.

Все для того, аби туристам з різних куточків України, близького та далекого зарубіжжя було приємно споглядати колишній маєток князів Острозьких та Любомирських, фотографуватись біля фортечних мурів.

"І ось таке "брудне послання" від своїх же містян. Можливо, сусідів. Бо, навряд, чи хтось привіз мішки зі сміттям з окраїни міста або ж із села. Але хіба можна назвати таких поганців дубенчанами", - додають працівники замку.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.