Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Бульдозеристи з Рівненщини будували укріплення навколо Запоріжжя

Команда бульдозеристів із Рівненщини допомагали укріплювати Запоріжжя.

Про це повідомив голова Запорізької ОДА Олександр Старух. Бригаду, яка допомагала в укріпленні обласного центру він відзначив нагородами.

"Бригада з 10 водіїв на екскаваторах працювала в Запоріжжі більше місяця. Рівненська ОВА відрядила їх допомагати військовим - проводити укріплення позицій оборони міста. Від цих споруд залежать життя захисників і спокій запоріжців", - розповідає начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Бригада з нашої області допомагала з перших днів війни створювати багаторівневу систему захисних рубежів  на підступах до обласного центру.

"Ми з хлопцями приїхали, щоб надати допомогу Запорізькій області у створенні захисних рубежів. Наша команда хотіла зробити свій внесок в оборону, щоб сюди не змогли прорватися орки. Ми рили окопи, будували бліндажі та інші споруди на прохання військових. Особисто я хочу побажати Запоріжжю, щоб сюди не долітали ракети та не наступали окупаційні війська. Будемо сподіватися, що наша робота тут допоможе в обороні", - зазначив бригадир Едуард Тобух.


"Дуже тішить, що Рівненщина погодилася нам допомогти і дала фахівців, привезла бульдозери та іншу свою техніку. Ми всіх прийняли, розмістили. Хлопці наполегливо, однією командою понад місяць працювали майже без вихідних. Тому тепер ці новозведені опорні пункти будуть захищати та рятувати життя нашим хлопцям. Ми дякуємо всім, хто брав участь в укріпленні нашої області", - зазначив керівник ЗОВА Олександр Старух.

Читати також