Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Частина квазікільця: у Рівному з Шевченка прибрали ярмарку (ФОТО)

Від учора в Рівному на вулиці Шевченка почали демонтовувати кіоски. Там прибирають ярмарку навколо центрального ринку. Така ж доля, швидше за все, чекатиме на вулицю Пересопницьку.

Ятки, з яких торгували люди, прибрали лише з однієї сторони. Ті, що з доку ринку – залишили, а з боку «Моріону» – забрали.

На звільненій території невдовзі буде облаштовано односторонній рух транспорту, парковку та зелені зони.

Нагадаємо, що це частина квазікільця: з проспекту Миру водії їхатимуть вулицею Шевченка і повертатимуть на Набережну. 

«Іде поетапний процес підготовки до організації дорожнього руху на Шевченка. Іде поступове вивільнення території, щоби, як ми і обіцяли, навести порядок у цій частині нашого міста. Махнути з-за вуха і все одним махом зробити – не можна. Це люди. З людьми потрібно працювати, комунікувати. Відповідно, як і домовлялись, у проміжку 3 місяців ми це питання вирішимо», - сказав Олександр Третяк.

"Радіо Трек" повідомляє, що демонтаж проводили представники ТОВ «Рівненський ринок».

Саме це товариство розробляло концепцію і схему організації дорожнього руху на вулиці Шевченка. Про це повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Іван Фурлет.

Посадовець заявив, що документи розробляли власники ринку самотужки. Згідно з документами, які подали на розгляд міськвиконкому, там буде односторонній рух транспорту, парковка та пішохідні зони.

Фото - Радіо Трек

Однак, коли це буде - поки невідомо.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.