Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Чехи облюбували тролейбуси: іноземці катались на раритетному "рогатому" по Рівному

У Рівному побували іноземні гості з міста Ческе-Будейовіце, що у Чеській Республіці. В наш обласний центр їх привело бажання покататися на старовинному тролейбусі. Про це повідомили на фейсбуці Рівнеелектротрансу.

Тролейбус Шкода-9Тр з бортовим номером 001 виготовлений у 1974 році на заводі "Шкода-Остров" (Чехословаччина), відкривав тролейбусний рух у Рівному 24 грудня того ж року. Він є найстарішим діючим пасажирським тролейбусом України. На маршрутах регулярно не курсує, але завжди радий попрацювати на замовлення - за останні чотири місяці це вже була його п'ята приватна поїздка!

Із цього "рогатого" планують зробити справжню туристичну родзинку. 

"Маємо плани відреставрувати реліквію - хоча цьогоріч не склалося з тим, щоб зробити це за кошт Громадського бюджету, ми провели потужну інформаційну кампанію про важливість збереження та відновлення Першого Тролейбуса як об'єкта культурної спадщини Рівного: https://rivne.pb.org.ua/projects/archive/692/show/99", - йдеться у повідомленні Рівнеелектротрансу. 

Екскурсійну поїздку для гостей провели водій Ігор Григор'єв та фахівець зі зв'язків з громадськістю Антон Бриних. Туристи повертаються додому сповненими позитивних вражень про наше місто, і обіцяють приїхати знову.

Читати також