Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Через бюджетні махінації депутата райради із Рівненщини посадили під домашній арешт

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

За результатами розгляду клопотань слідчого, погоджених прокурором прокуратури Рівненської області, слідчим суддею Рівненського міського суду 25 травня 2020 депутату однієї із районних рад області та його спільнику – директору приватного підприємства, які підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209, ч. 2 ст. 28  ч. 1 ст. 366 КК України, обрано запобіжний захід кожному у виді нічного домашнього арешту у період з 22.00 до 6.00 год. наступної доби строком на 60 діб.

Крім того, відносно вказаних осіб на підставі ухвал слідчого судді цього ж суду від 26.05.2020 за ініціативи сторони обвинувачення застосовано заходи забезпечення у кримінальному провадженні у вигляді арешту всього майна підозрюваних, зокрема об’єктів нерухомості (домоволодіння, виробничі приміщення, земельні ділянки), двох дороговартісних легкових автомобілів, трьох сідлових тягачів іноземного виробництва, 7 вантажних автомобілів та 6 причепів до них, грошові кошти в сумі понад 800 тис. грн., вилучені документи та інші речові докази.

Як уже повідомлялося раніше, вказані особи  підозрюються у заволодінні шляхом зловживання службовим становищем під час перебування на посадах двох пов’язаних суб’єктів господарювання бюджетними коштами в особливо великих розмірах на загальну суму понад 2,7 млн. грн., проведенні фінансових операцій з метою легалізації незаконно отриманих бюджетних коштів, а також службовому підробленні офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, при виконанні у 2017 році на замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області робіт з поточного ремонту ділянки автодороги на території Березнівського району Рівненської області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в Рівненській області. Оперативний супровід працівники Управління СБУ в Рівненській області та Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області ДСР Нацполіції України.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Читати також