Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Через війну на Рівненщину переїхав медуніверситет із Луганщини

Фото з сайту Луганського медуніверситету

У зв’язку з воєнними діями Луганський державний медичний університет переїхав на Рівненщину. Для них уже знайшли приміщення.

«Керівництво та викладачі – в обласному центрі. Приймаємо і перших студентів. Працюємо і над переміщенням науково-технічної бази. Наразі навчання проходитимуть в дистанційному форматі. Практичні заняття відбуватимуться на базі медичних закладів області», - зазначає начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Відкриття вищого навчального закладу на Рівненщині дасть можливість впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування на базі практичних закладів охорони здоров'я області. А також практикувати сучасні досягнення медицини: брати безпосередню участь в розробці, патентуванні та впровадженні досягнень лікарів області в роботу практичної медицини.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.