Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Через вторгнення росії в Україну зруйновано понад 13% доріг, збитки сягають сотень мільярдів гривень

Перший заступник Голови Державного агентства автомобільних доріг України Андрій Івко розповів, що через вторгнення РФ було зруйновано 23 тис. кілометрів доріг загального користування, передає Ukraine Media Center. Це - понад 13% доріг України.

Крім того, 273 техногенні конструкції, у тому числі мости, шляхопроводи тощо також були знищені.

Загальна сума збитків сягає сотень мільярдів гривень.

«Загальна сума, яку ми вже підрахували, становить 874 млрд грн. Іншими словами, це сума на відновлення зруйнованих у часи війни техногенних споруд та доріг, у тому числі 835 млрд грн на дороги, 39 млрд грн на мости», – додав пан Івко.

Чиновник також зазначив, що заміновані дороги наразі також несуть загрозу. Ось, наприклад, варто чекати і не повертатися в Ірпінь та Бучу, адже військові будуть забезпечувати розмінування доріг.

Укравтодор також відзначає значне збільшення впливу на українські дороги у зв'язку з евакуацією громадян.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.