Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чергу займають зранку: у сервісних центрах Рівненщини - ажіотаж через нульове розмитнення

Фото - Суспільне Рівне

На Рівненщині у травні після введення нульового розмитнення було зареєстровано рекордну кількість автомобілів. Йдеться про понад 8 тисяч транспортних засобів.

Повідомляє Суспільне.

У сервісних центрах області - ажіотаж. Черги власники авто займають ще зранку. Зумовлено це тим, що автомобілісти хочуть встигнути зареєструвати свій транспорт по нульовому миту. 

Загалом за місяць було зареєстровано найбільшу кількість авто за останні 4 роки.

"За травень цього року у сервісних центрах області зареєстрували 8 100 транспортних засобів. Якщо порівняти з минулим роком, то за цей самий період було зареєстровано 2 400. Навіть якщо взяти за шість перших днів червня, то було зареєстровано понад 2 300 транспортних засобів, що становить приблизно як за цілий травень минулого року", — додає заступник начальника регіонального сервісного центру Віктор Залюбовський.

Щоб пришвидшити оформлення, Кабінет Міністрів України планує розмежувати експертний огляд та реєстрацію транспорту.

"Громадяни після розмитнення будуть звертатися за сертифікатом, далі йти до експерта оглядати транспортний засіб, а далі приходити до нас — друкувати заяву про наявність всіх документів при відсутності будь-яких обмежень. Свідоцтво будемо видруковувати за годину", — каже заступник начальника регіонального сервісного центру.

Договір купівлі-продажу транспорту також планують дозволити оформлювати через Дію.

.

Читати також