Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Четверо хворих на коронавірус з Рівненщини - в реанімації

Фото - ілюстративне

Станом на сьогоднішній ранок, 2 квітня, на Рівненщині підтверджено інфікування коронавірусом у 19 мешканців Рівненщини: 5 - з міста Рівного, один - зі Здолбунівського району, один - з с. Біла Криниця з-під Рівного та 12 - з Сарненського району (троє з них померло).

Зокрема, впродовж вчорашнього дня було виявлено 4 нові випадки. Три з них - у м. Рівному: це контактні особи працівниці дитячої бібліотеки, яка, нагадаємо, стала першою хворою у Рівному, а один випадок - у Здолбунівському районі: це монах, який контактував з людиною, що повернулася з Італії.

За інформацією цілодобового оперативного штабу з протидії коронавірусу при Рівненській ОДА, 9 хворих нині лікуються в Сарненській ЦРЛ, а 7 - у Рівненській міській лікарні.

Крім цього, четверо осіб з усіх 16 нинішніх хворих на коронавірус з Рівненщини - у тяжкому стані та перебувають в реанімації. До слова, загалом по Україні з 804 осіб, у яких виявили COVID-19, до медзакладів госпіталізовано 398 осіб, що становить 49,5%. З них 15 людей наразі перебувають в реанімації на штучній вентиляції легень.

Читати також