Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чи можуть бойові дії переміститись на територію РФ: Данілов прокоментував

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов заявив, що можливість перенесення війни на територію Росії залежатиме від багатьох факторів.

Про це він сказав в інтерв'ю ISLND TV.

"Це залежатиме від багатьох факторів. Путін же сказав, що військторг є в будь-якому місті. Наскільки я розумію, він уже з'явився в Брянську, Курську, Білгороді. Може там з'явиться Білгородська, Курська, Брянська народні республіки", - зазначив Данилов.

Секретар РНБО наголосив, що Україна захищатиме свою незалежність усіма можливими способами.

"Що стосується нашої незалежності, то після того, що зробив Путін, ми її захищатимемо так, як вважаємо за потрібне, і нікого запитувати не будемо, і його в тому числі", - акцентував Данилов.

 

 

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.