Чиновниця з Рівненщини - у п’ятнадцятці найактивніших спеціалістів місцевого самоврядування

Представницю Острозької громади Іванну Курілову відібрали в п’ятнадцятку найактивніших спеціалістів місцевого самоврядування.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Острозької міськради.

Як зазначається, начальницю відділу комунального майна Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування відібрали до 15 найактивніших учасників з усієї країни за результатами проходження навчальної програми «Кроки для спеціалістів. Управління комунальною власністю», організованої ініціативою «U-LEAD з Європою».

Іванна Курілова взяла участь у навчальному візиті «Добрі практики управління комунальним майном для забезпечення розвитку громади», під час якого ознайомилася з успішнішими кейсами у громадах Івано-Франківської області.

- Отримані знання та досвід допоможуть впроваджувати ефективні практики управління комунальним майном і якісніше використовувати ресурси Острозької громадиІ, - додають у міськраді.

Читайте також